Zamestnanci

VEDÚCI KATEDRY FYZIKY

prof. Ing. Dušan Pudiš, PhD.

dusan.pudis@feit.uniza.sk
+421 41 513 2300
BB403

ZÁSTUPCA VEDÚCEHO KATEDRY

prof. RNDr. Peter Bury, CSc.

peter.bury@feit.uniza.sk
+421 41 513 2308
BB402

ODDELENIE OPTIKY A FOTONIKY

prof. Ing. Dušan Pudiš, PhD.

vedúci oddelenia
dusan.pudis@feit.uniza.sk
+421 41 513 2300
BB403

RNDr. Jana Ďurišová, PhD.

jana.durisova@feit.uniza.sk
+421 41 513 2312
BB414

Ing. Peter Gašo, PhD.

peter.gaso@feit.uniza.sk
+421 41 513 2333
BB411

Ing. Matej Goraus, PhD.

matej.goraus@feit.uniza.sk
+421 41 513 2315
BB413

Ing. Daniel Jandura, PhD.

daniel.jandura@feit.uniza.sk
+421 41 513 2335
BB411

doc. Ing. Daniel Káčik, PhD.

peter.gaso@feit.uniza.sk
+421 41 513 2323
BB420

Mgr. Ivana Lettrichová, PhD.

ivana.lettrichova@feit.uniza.sk
+421 41 513 2320
BB410

prof. Mgr. Ivan Martinček, PhD.

ivan.martincek@feit.uniza.sk
+421 41 513 2343
BB409

Ing. Ľuboš Šušlík, PhD.

lubos.suslik@feit.uniza.sk
+421 41 513 2351
BB408

doc, Ing. Norbert Tarjányi, PhD.

norbert.tarjanyi@feit.uniza.sk
+421 41 513 2368
BB419

ODDELENIE AKUSTIKY A MATERIÁLOV

prof. RNDr. Peter Bury, CSc.

vedúci oddelenia
peter.bury@feit.uniza.sk
+421 41 513 2308
BB402

Ing. Štefan Hardoň, PhD.

stefan.hardon@feit.uniza.sk
+421 41 513 2334
BB418

doc. PaedDr. Peter Hockicko, PhD.

peter.hockicko@feit.uniza.sk
+421 41 513 2058
BD104

doc. RNDr. Jozef Kúdelčík, PhD.

jozef.kudelcik@feit.uniza.sk
+421 41 513 2058
BB417

Ing. Marek Veveričík, PhD.

marek.vevericik@feit.uniza.sk
+421 41 513 2317
BB418

ODDELENIE VŠEOBECNEJ FYZIKY A ELEMENTÁRNYCH ČASTÍC

doc. RNDr. Ivan Melo, PhD.

vedúci oddelenia
ivan.melo@feit.uniza.sk
+421 41 513 2331
BB412

RNDr. Mikuláš Gintner, PhD.

mikulas.gintner@feit.uniza.sk
+421 41 513 2360
BB412

Mgr. Marián Janek, PhD.

marian.janek@feit.uniza.sk
+421 41 513 2319
BB415

RNDr. Gabriela Tarjányiová, PhD.

gabriela.tarjanyiova@feit.uniza.sk
+421 41 513 2332
BB416

DOKTORANDI KATEDRY

Ing. Petra Urbancová

Ing. Tomáš Mizera

OSTATNÍ PRACOVNÍCI KATEDRY

Anna Chasníková

sekretariát
anna.chasnikova@feit.uniza.sk
+421 41 513 2301
BB404

František Černobila

laboratórium
fero@fyzika.uniza.sk
+421 41 513 2301
BB421

Juraj Remenec

IT support
juraj.remenec@feit.uniza.sk
+421 41 513 2366
BB425